Майстер-клас від фотосудії iCenter

image У якості професійних фоторграфів побували студенти першого курсу Могилянської школи журналістики. Як робити високоякісні студійні фото їм розповідав Сергій Черніков. Головне правило професійного фотографа – правильно виставити світло. Для цього одну з найсучасніших київських студій iCenter обладнано рухомими рельсами, завдяки яким переміщають різнокаліберні лайт-бокси та інші світлові прибори.

У відповідності до їх розміру та специфіки освітлення світло на фотографії коливатиметься від напівтонів до чітких ліній.

image image

Від теорії перейшли до практики. Студенти мали змогу доторкнутися до «прекрасного»: власноруч зробити кілька знімків фотоапаратом, розширення матриці якого 39 мільйонів пікселей – Mamiya з адаптером PhaseOne – в Україні він такий один.

image image image

image image